Producenci
Czas realizacji zamówień

Większość legowisk szyta jest specjalnie dla Waszego pupila :)

 

Ponieważ większość legowisk z naszej oferty szyta jest na zamówienie, termin realizacji znajdą Państwo na karcie produktu tuż nad ceną! Są one różne w zależności od danego producenta.


Czas realizacji wynosi zazwyczaj od 2 do 8 dni roboczych lub dłużej w zależności od producenta od momentu zaksięgowania wpłaty bądź złożenia zamówienia z opcją Za pobraniem. Przybliżony termin realizacji znajdą Państwo na karcie produktu, tuż nad ceną legowiska. Część legowisk dostępnych w naszym sklepie zamawiamy u producentów zagranicznych wtedy termin realizacji może wynieść od 14 do 21 dni roboczych.

Termin wysyłki legowisk ze statusem Na zamówienie, potwierdzimy Ci dostępność, ustalany jest indywidualnie w zależności od dostępności legowiska u naszych dostawców.

Może zdarzyć się, że producent musi domówić materiał, bądź ma przerwę w realizacji zamówień, wtedy czas realizacji może się nieco wydłużyć, o czym niezwłocznie zostaną Państwo poinformowani.

W okresie przedświątecznym, ze względu na zwiększoną sprzedać legowisk, termin realizacji może wydłużyć się nawet do 14 dni, prosimy więc wziąć to pod uwagę, gdy zdecydują się Państwo zakupić legowisko właśnie w tym czasie :)

Jeżeli interesuje Państwa inny rozmiar, lub chcą wprowadzić jakieś zmiany w zamawianym legowisku prosimy o kontakt. Sprawdzimy co da się zrobić :)

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl